Chat with us, powered by LiveChat

Rezerwacja treningu personalnego online, filtrowanie według specjalizacji czy kalendarz dostępności trenera – to tylko niektóre z narzędzi, które zainteresowani treningiem indywidualnym klubowicze CityFit znajdą w swojej Strefie Klienta.

Nowe funkcjonalności są częścią większego projektu dedykowanego treningom personalnym, które wprowadza CityFit.
– Naszym klubowiczom proponujemy nowe narzędzia, dzięki którym będą mogli porównać i wybrać trenera, zarezerwować termin treningu i opłacić go. Cała proces odbywa się online – szybko, wygodnie i bez konieczności wychodzenia z domu. Trenerzy, którzy pojawią się na naszej stronie to osoby o sprawdzonych kompetencjach i doświadczeniu, które gwarantują najwyższą jakość usług. Równolegle wprowadzamy nowy model współpracy z samymi trenerami. – mówi Michał Bukraba, Personal Training Manager Cityfit.

Marka proponuje trenerom 3 nowe formy prowadzenia treningów w CityFit – dostosowane do poziomu kompetencji oraz chęci zaangażowania się we współpracę z firmą.
Trenerzy Akredytowani to osoby o sprawdzonych przez CityFit kompetencjach, które na stałe blisko współpracują z marką. Ich profile i kalendarze będą dla klubowiczów dostępne online, będą oni również mogli korzystać z dodatkowych udogodnień, takich jak na przykład odzież firmowa czy dostęp do strefy socjalnej.
Trenerom zewnętrznym, którzy chcą zachować pełną niezależność, CityFit proponuje Karnet Trenera. Uprawnia on do nieograniczonego dostępu do klubu i prowadzenia treningów całkowicie na własną rękę – w oparciu o stałą opłatę miesięczną (ryczałt). Karnet Trenera kupić można online na www.cityfit.pl.

– Karnet Trenera w styczniu kosztować będzie: w wersji Standard od 500 do 800 złotych w zależności od lokalizacji klubu lub 1000 zł w wersji MultiPak – z dostępem do wszystkich klubów. Trenerzy, którzy teraz nawiążą z nami współpracę będą mieli gwarancję niezmienności tej ceny tak długo jak korzystają z naszych powierzchni. Od lutego cena wzrośnie. Styczniowa oferta specjalna dedykowana jest w szczególności osobom, które aktualnie prowadzą u nas treningi. – dodaje Michał Bukraba
Trzecią formą współpracy, którą przewiduje CityFit jest Trener Współpracujący. Będzie to model pośredni, stworzony z myślą o trenerach, którzy nie są gotowi na płacenie pełnego ryczałtu, a którzy jednocześnie chcą nawiązać bliższą współpracę z CityFit. Szczegółowy zakres tego modelu podany zostanie w drugiej połowie stycznia, a dostępny on będzie od lutego.
Równolegle CityFit inwestuje w nowy sprzęt i akcesoria, dzięki którym komfort prowadzenia treningów personalnych będzie jeszcze większy. Proces ten będzie kontynuowany, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb zgłaszanych przez trenerów personalnych.

Przeczytaj również

2019.01.16

CMO Awards dla Dyrektor Marketingu CityFit!

Kampanie CityFit wyróżnione wśród największych marek!

CityFit Blue Galeria Siedlce

2019.01.16

CityFit Blue wkracza do Siedlec! Kolejny krok ekspansji na polskim rynku fitness...

28 czerwca otwieramy trzeci klub CityFit w formacie Blue.

Tylko teraz!🤩 Pierwszy miesiąc w karnecie na 6 mies. już za 1zł! Skorzystaj >>