Chat with us, powered by LiveChat

Po sukcesie zeszłorocznej akcji promocyjnej operator sieci całodobowych klubów fitness CityFit ponownie otwiera siłownie dla studentów! W dniach 11-13 października studenci polskich uczelni do klubów wejdą za darmo. Kampania koordynowana jest przez regionalnych menadżerów klubów we współpracy z samorządami szkół wyższych.

  • Dni Otwarte dla Studentów w CityFit trwają od 11 do 13 października.
  • Za pośrednictwem uczelni studenci otrzymują specjalny kod rabatowy na 24-h wejściówkę do wybranego klubu za darmo.
  • Podczas Dni Otwartych będzie można skorzystać m. in. z bezpłatnej analizy składu ciała ze sprzętem Tanita i InBody.

W ramach akcji, w dniach 11-13 października, studenci będą mogli skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego, obniżającego cenę 24-godzinnej wejściówki do wybranego klubu o 100% – czyli zupełnie za damo otrzymają dobowy dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez CityFit – nie tylko profesjonalnie zaaranżowanej przestrzeni treningowej z najwyższej jakości sprzętem, ale także m. in. zajęć grupowych, planów treningowych i dietetycznych czy komfortowej strefy wypoczynku z WiFi, w której można zarówno zjeść posiłek jak i zrelaksować się po treningu.

„Jako marka CityFit bardzo mocno podkreślamy, że siłownia to nie tylko miejsce dla profesjonalnych sportowców czy miłośników ciężkiego treningu siłowego” – mówi Dyrektor Marketingu CityFit, Małgorzata Kulczycka – „Zależy nam na promowaniu zdrowego trybu życia i radości z aktywności fizycznej, która jest szczególnie ważna wśród młodych ludzi. W ramach Dni Otwartych chcemy zachęcić studentów do osobistego sprawdzenia, jak wiele korzyści ma bycie częścią CityFitowej społeczności, w której już na wstępie otrzymujemy znacznie więcej niż tylko przestrzeń treningową.”

Podczas Dni Otwartych będzie można skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała z wykorzystaniem sprzętu Tanita i InBody oraz skosztować słodkości od lokalnych partnerów. Dodatkowo, w Lublinie, Dni Otwarte dla Studentów połączone będą z oficjalnym otwarciem klubu CH Tomasza Zana, które odbędzie się w środę, 12 października, w godz. 18:00 – 21:00. W programie m. in. konkursy z nagrodami, DJ i występ znanego z „Mam Talent” iluzjonisty, Michała Zaorskiego.

Przeczytaj również

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit

2022.10.10

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit!

CityFit jedyną siecią klubów fitness wyróżnioną w tym roku!

WOŚP 2024: aukcje CityFit

2022.10.10

32. finał WOŚP: kampania reklamowa i karnet fitness od CityFit!

CityFit wystawia na aukcję wyjątkowy fant dla firm.