Chat with us, powered by LiveChat

Po sukcesie zeszłorocznej akcji promocyjnej operator sieci całodobowych klubów fitness CityFit ponownie otwiera siłownie dla studentów! W dniach 11-13 października studenci polskich uczelni do klubów wejdą za darmo. Kampania koordynowana jest przez regionalnych menadżerów klubów we współpracy z samorządami szkół wyższych.

  • Dni Otwarte dla Studentów w CityFit trwają od 11 do 13 października.
  • Za pośrednictwem uczelni studenci otrzymują specjalny kod rabatowy na 24-h wejściówkę do wybranego klubu za darmo.
  • Podczas Dni Otwartych będzie można skorzystać m. in. z bezpłatnej analizy składu ciała ze sprzętem Tanita i InBody.

W ramach akcji, w dniach 11-13 października, studenci będą mogli skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego, obniżającego cenę 24-godzinnej wejściówki do wybranego klubu o 100% – czyli zupełnie za damo otrzymają dobowy dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez CityFit – nie tylko profesjonalnie zaaranżowanej przestrzeni treningowej z najwyższej jakości sprzętem, ale także m. in. zajęć grupowych, planów treningowych i dietetycznych czy komfortowej strefy wypoczynku z WiFi, w której można zarówno zjeść posiłek jak i zrelaksować się po treningu.

„Jako marka CityFit bardzo mocno podkreślamy, że siłownia to nie tylko miejsce dla profesjonalnych sportowców czy miłośników ciężkiego treningu siłowego” – mówi Dyrektor Marketingu CityFit, Małgorzata Kulczycka – „Zależy nam na promowaniu zdrowego trybu życia i radości z aktywności fizycznej, która jest szczególnie ważna wśród młodych ludzi. W ramach Dni Otwartych chcemy zachęcić studentów do osobistego sprawdzenia, jak wiele korzyści ma bycie częścią CityFitowej społeczności, w której już na wstępie otrzymujemy znacznie więcej niż tylko przestrzeń treningową.”

Podczas Dni Otwartych będzie można skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała z wykorzystaniem sprzętu Tanita i InBody oraz skosztować słodkości od lokalnych partnerów. Dodatkowo, w Lublinie, Dni Otwarte dla Studentów połączone będą z oficjalnym otwarciem klubu CH Tomasza Zana, które odbędzie się w środę, 12 października, w godz. 18:00 – 21:00. W programie m. in. konkursy z nagrodami, DJ i występ znanego z „Mam Talent” iluzjonisty, Michała Zaorskiego.

Przeczytaj również

Gala Gwiazda Jakości Obsługi 2024 CityFit

2022.10.10

CityFit na gali Gwiazdy Jakości Obsługi 2024

Na uroczystości odebraliśmy godło za najwyższe standardy obsługi klienta.

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2022.10.10

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.