Chat with us, powered by LiveChat

Wracamy z nowymi inspiracjami i kolejną porcją tematów opracowanych z ekspertami z zakresu dietetyki, treningu i zdrowego trybu życia! W poniedziałek, 4 września, wystartował 2. sezon podcastu „W swoim tempie”, stworzonego przez CityFit we współpracy z Jackiem Bilczyńskim. Podcast CityFit dostępny jest na platformach streamingowych YouTube, Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts.

  • 4 września wystartował 2. sezon podcastu sieci CityFit „W Swoim Tempie”.
  • W drugiej odsłonie podcastu będzie jeszcze więcej osobistych historii gości i trudnych, niewygodnych tematów z zakresu zdrowia, diety, treningu.
  • Gospodarzem podcastu niezmiennie pozostaje dietetyk, fizjoterapeuta i trener Jacek Bilczyński.
Podcast W swoim tempie CityFit Jacek Bilczyński

Co czeka na Ciebie w 2. sezonie podcastu CityFit „W swoim tempie”?

Tematy, które Cię zainteresują. Nadal będziemy eksplorować trudne i kontrowersyjne kwestie związane z treningiem, dietą i zdrowiem psychicznym. Już pierwszy odcinek drugiego sezonu zdradza charakter nowej serii. Agata Borkowska opowiada Jackowi Bilczyńskiemu o tym, jak wyglądały jej zmagania z anoreksją. Stawiamy więc na jeszcze więcej historii naszych gości – nie tylko historii sukcesu, ale również potknięć, a nawet upadków. Poruszamy tematy niewygodne, przełamujemy tabu, rzucamy światło na pozornie opracowane już tematy. Zaburzenia odżywiania, uzależnienia, problemy psychiczne. To wszystko zgłębimy już tej jesieni.

Znane gwiazdy. W 2. sezonie ponownie w gronie gości pojawi się wielu znanych ekspertów.  Tym razem przygotowaliśmy jednak dla Was również odcinki specjalne z udziałem gwiazd, które podzielą się swoimi historiami.

Merytoryka pod okiem eksperta. Podcast prowadzi dietetyk, trener i fizjoterapeuta Jacek Bilczyński, który doskonale sprawdza się w roli gospodarza. Jacek fantastycznie potrafi stworzyć przyjazną atmosferę rozmów, jednocześnie samemu świetnie orientując się w poruszanych tematach, co zapewnia wysoką jakość dyskusji.

Nowe odcinki co tydzień. Niezmiennie co tydzień, w każdy poniedziałek, dostarczymy Wam świeże treści na dobry początek tygodnia.

Przystępna długość rozmów. Stawiamy na konkret i wygodny format. Nasze rozmowy trwają około 45-60 minut, co idealnie pasuje do czasu treningu, spaceru, czy dojazdu do pracy.

Słuchasz tak, jak lubisz. Jesteśmy dostępni na czterech platformach streamingowych: YouTube, Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts. Chcesz tylko posłuchać? A może wolisz oglądać? Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada.

Zapraszamy do słuchania! Więcej informacji o podcaście na https://wswoimtempie.cityfit.pl/.

 

Magda Pluszewska

Przeczytaj również

Gala Gwiazda Jakości Obsługi 2024 CityFit

2023.09.05

CityFit na gali Gwiazdy Jakości Obsługi 2024

Na uroczystości odebraliśmy godło za najwyższe standardy obsługi klienta.

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2023.09.05

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.