Chat with us, powered by LiveChat

Operator całodobowych klubów fitness CityFit startuje z nowym konceptem biznesowym CityFit Blue. Będą to kluby przystosowane do działania w modelu franczyzowym – również w mniejszych miastach. Pierwszy lokal zostanie otwarty jeszcze w tym roku w Puławach.

CityFit Blue Puławy powstanie w Galerii Zielonej (ul. Lubelska 2). Na powierzchni 1100 mkw. znajdzie się 6 stref treningowych: funkcjonalna, wolnych ciężarów, maszyn oporowych, cardio, studio fitness, strefa relaksu – wyposażonych w sprzęt renomowanych producentów TechnoGym i Matrix. Podobnie jak w klubach CityFit, klubowicze CityFit Blue w cenie karnetu otrzymają dostęp do wszystkich stref i zajęć fitness oraz udogodnień takich jak: źródełka z wodą filtrowaną, plany treningowe i diety dostępne w aplikacji CityFit czy WiFi.  W strefie relaksu poza odpoczynkiem, będzie można zakupić wodę, napoje, gadżety treningowe, a także napić się kawy, kupić i zjeść posiłek. Klienci będą również mogli korzystać z funkcjonalności aplikacji CityFit (m.in. rezerwacja zajęć fitness i treningów personalnych czy zarządzanie członkostwem) oraz brać udział w programach lojalnościowych z atrakcyjnymi nagrodami.

W odróżnieniu od klasycznego konceptu CityFit, kluby CityFit Blue nie będą czynne całą dobę. Dostęp będzie odbywał się poprzez recepcję w wyznaczonych godzinach. Parkować będzie można na bezpłatnym parkingu galerii. Z oferty będą mogli korzystać również użytkownicy programów sportowych MultiSport, Medicover Sport, PZU Sport i Fit Profit.

CityFit Blue Puławy pierwszych klubowiczów powita w 3Q 2022 r., a jeszcze w tym roku zaplanowane jest otwarcie kolejnego klubu w nowym modelu CityFit Blue, na bydgoskim Fordonie.

– Koncept, który powstaje w Puławach jest nowym formatem klubów  – o mniejszej powierzchni, zoptymalizowanym pod inne demograficznie miejscowości. Jest to również przykład oferty dla osób zainteresowanych współpracą franczyzową z naszą siecią i otworzeniem klubu pod szyldem CityFit Blue. Przyszłym partnerom oferujemy rozpoznawalną markę, dochodowy i w pełni skalowalny model biznesowy oparty na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz stałe wsparcie umożliwiające szybszy rozwój.  – mówi Łukasz Gądek, członek zarządu CityFit.

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/7. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i przyjaznej atmosferze. Sieć dba o każdy detal aranżacji wnętrz i innowacyjne rozwiązania –  zarówno treningowe, jak i biznesowe, za które nagrodzona została m.in. tytułem „Innowacja Branży Fitness”.

Przeczytaj również

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2022.03.25

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit

2022.03.25

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit!

CityFit jedyną siecią klubów fitness wyróżnioną w tym roku!